Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
KjEBE

GTX 1060 G1 GAMING 6GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Дечки немам осет колку би можел да и земам на: GTX 1060 G1 GAMING 6GB прв газда со гаранција (помината нормално) фискална чувам се на мое име, лајт гејмана LOL Fortnite... со кутија се комплет чувам... ете и некое фотче има...
Проценка колку идат сега овие со оглед горе описов па ако фати око ќе иде на продажба.
Фала :p

Информации

Автор
KjEBE
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
375

Повеќе огласи од KjEBE

На врв Дно