Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dajman

GTX 1060 6GB ASUS DUAL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Доаѓа без кутија, купена од член на форумот во 2020.

Информации

Автор
Dajman
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
216
На врв Дно