Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bate Sase

GTX 1060 3GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава графичка карта
MSI GTX 1060 OC 3GB
Половна, многу добро зачувана, користена ретко за лајт гејминг.
Следува спакувана во кутијата.
Праќам по карго.

Информации

Автор
Bate Sase
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
222

Повеќе огласи од Bate Sase

На врв Дно