Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Купено GTX 1050 Ti / GTX 1650

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам една од горенаведените графички, GTX 1050 Ti, или GTX 1650.

Доколку некој има, понудете во ПП.

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Последна промена
Прегледи
570

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно