Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gtx 1050 Aero 2GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Исправна, без проблеми никакви.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно