Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Gramofon BigBen

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам грамофон BIgBan,грамофонот е во фабричка состојба.
Користен е неколку дена и пак вратен во кутија.

• 3-speed turntable (33/45/78 rpm)
• Automatic arm shutdown
• PLL stereo FM tuner
• Stereo FM radio; analogue tuner with
digital display
• Bass Boost technology
• RCA audio output socket
• LCD display with blue backlighting
• 3.5 mm Aux in connection
• Stereo headphone jack (headphones not included)
• 230V mains power supply

Цена 4000 ден.

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Последна промена
Прегледи
130

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно