Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Graficki karticki RX580/570 8/4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki karticki

Sapphire RX580 8GB- 6500MKD
Sapphire RX570 8GB- 6000MKD
Asus Dual RX580 8GB- 6000MKD
XFX RX580 4GB- 5000MKD
Gigabyte RX570 4GB- 4500MKD
Asus Dual M RX570 4GB- 4000MKD

Otvoreni, iscisteni, podmackani i spremni za gaming
  • Хаха
Реакции: Zippo

Информации

Автор
iface
Поднесена
Последна промена
Прегледи
447

Повеќе огласи од iface

На врв Дно