Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Graficki AMD 6800 16gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
300 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat PowerColor Fighter 6800 16gb.
Grafickite se vo dobra sostojba, dobri fanovi i temp.
Amd kako amd neka ne ve cude ako imaat coil whine pri igranje zahtevni igri.
Cena 300e.
Sleduvaat bez kutija.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
405

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно