Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Графички картички Sapphire RX580 8GB Nitro+ OC

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам графички картички Sapphire RX580 8GB Nitro+ OC, во перфектна состојба со тазе променета термална паста. Гаранција 3 месеци.

Цена, фиксна: 5000 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: PC_GAMER

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
134

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно