Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Графичка ROG Strix GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава ROG Strix GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6
Графичката не е копана воопште ве замолувам за тоа да не се објаснуваме по телефони или пораки затоа што не ја купив за таа намена.
Нема никакви проблеми ниту пак потреба од заменување на тeрмални падови или пак високи температури.
Графичката не ја продавам со дефекти или изгорени порти или било каков проблем кој можете да замислите бидејќи поисплатливо ми е да си ја уважам гаранцијата и да ми ја заменат.
Се продава поради преминување на појака графичка.
На сликите можете да видите гаранција и воедно дека доаѓа комплет со сите документи,кутии и тракатанци како што дошла од продавница.


Цена : 30000 илјади денари и не е фиксна за сериозни купци.
Контакт/Viber : +38975651213 или приватна порака

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
508

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно