Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Графичка картичка

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам графичка картичка, пожелно од следните модели:
RX470 4GB, RX480 4GB, RX570 4GB, RX580 4GB.

Ќе се употребува од дете за фортнајт и слично.

Понуди во порака или овде.

Информации

Автор
alkibijad01
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
61

Повеќе огласи од alkibijad01

На врв Дно