Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gocetan

Графичка карта

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам графичка карта, low profile, колку да дава слика но мора да има hdmi излез.
Цена , до 2000 ден.

Информации

Автор
gocetan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
751

Повеќе огласи од gocetan

На врв Дно