Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Графичка Asus RTX3060 12GB - Graficka 3060

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам две графички карти во целосно исправна состојба со добри темератури и кулери :

1. Asus TUF RTX3060 OC 12GB = 12000 ден
Графичката е користена на PC кај син ми од почеток на летото 2023 . Температура при стрес одлична. Доаѓа без кутија.

2. Asus Dual RTX3060 OC 12GB V2 = 11000 ден
Графичката е користена на мојот PC , од ноември 2023 , ( не е разиграна од мене )претходно извадена од gaming PC , доаѓа со кутија комплет. Температура при стрес одлична

Слики и тестови во прилог
Без замени ....
Повеќе инфо ПП , можи карго испорака со договор

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
130

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно