Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Графичка Asus Rog Strix 4070 Ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава графичката купена на 01.11.2023.
Има гаранција до 30.09.2026 + документи + фискална + кутија + се што иде во кутијата како од фабрика.
Ја продавам поради тоа што имам понуда од германија за 4090 Founders Edition.


Замени не примам никакви
Цена : 1000 евра
Доколку има сериозен купец нека понуди цена во приватна порака ако успееме да постигнеме договор.

Контакт/Вибер : +38975651213

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно