Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Графичка ASUS ROG STRIX 3090

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
49.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купена од Pane24 со гаранција и сите попратни работи како што гледате на сликите.
Спрема документите од гаранцијата графичката е купена на 11.05.2022.
Графичката не е нити отварана нити пипкана во падови освен што се чисти од прашина еднаш месечно.
Графичката нема никаква мана кога ја земав, на неа не беа ни извадени целофаните ни ништо исто како нова буквално.
На сликите можете да си видите се што ви треба и што добивате со неа.
Гаранцијата ја добивате на слики немам документи но Pane24 е тука и не бега , а и воедно сериските броеви се тие и се валидни со тоа што имам повеќе слики од гаранцијата.
Се продава поради промена на цел setup кој го имам и воедно нарачана е друга графичка веќе.
По карго не праќам јас на моја одговорност , но праќам на ваша одговорност ако прво парите ги добијам на сметка трансакциска потоа вие чекајте си ја и ако стигне здрава и жива.
Графичката е достапна ВЕДНАШ.
Цена = 49000 илјади денари и би ве замолил без замени нарачана е друга и не ми потребно ништо моментално.

Контакт/Вибер : +38975651213 Зоки или приватна порака за повеќе инфо и договор.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
839

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно