Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
V

GPU VGA 8Pin PCIE U Turn 180 Degree Angle Connector Adapter Board

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Некој да продава ваков адаптер, или можеби да посочи каде локално би можело да се купи истиот ?

Информации

Автор
vlatko175
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
161
На врв Дно