Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

GoPro Handler, suction cup mount, и слично.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми треба пред се GoPro Handler дршка за GoPro која плови во вода:Ако некој продава нека ме контактира во ПП со цена.

Исто така ми треба и држач со suction cup за на стакло, понуди исто ПП.

Ако имате и некои други интересни додатоци слободно пишете (за ГоуПро 10).

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
170

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно