Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D.P.R

Google Pixel 8 Pro 12 GB/128 GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
43.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Google Pixel 8 Pro користен пола година, отклучен на сите мрежи, доаѓа со маска, заштитно стакло и кутија.

Телефонот е 100% исправен без никаква мана, проверка кога сакате и кај сакате.

Цена: 43.000 Денари

Информации

Автор
D.P.R
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
158

Повеќе огласи од D.P.R

На врв Дно