Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D.P.R

Google Pixel 7 Pro 12GB/128GB Hazel Како нов

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
29.999 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/google_pixel_7_pro-11908.php
Се продава Google Pixel 7 Pro, телефонот е како нов, користен неколку месеци исклучиво со заштитно стакло и маска. Не доаѓа со кутија и додатоци.


За повеќе информаци DM.

Информации

Автор
D.P.R
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
364

Повеќе огласи од D.P.R

На врв Дно