Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Wateva!

Google Pixel 7 Pro 12/128 Obsidian Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
39.000 ден.
Истекува

Опис

Телефонот е без знаци на користење, буквално како нов, со комплетно пакување.

Купен нов од Германија, прв пат приклучен и активиран на 09.04.2023.

Доаѓа со маска и скрин протектор на него, плус уште еден резервен протектор.

Цена 45.000 фиксна, без замени.

Информации

Автор
Wateva!
Поднесена
Последна промена
Прегледи
344

Повеќе огласи од Wateva!

На врв Дно