Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
blackfen1

Google Pixel 7 (128GB) Lemongrass

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
720 €
Истекува

Опис

Купен е крај на Ноември, користен неполн месец, како нов.

Информации

Автор
blackfen1
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од blackfen1

На врв Дно