Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gronk

Продадено Google Pixel 6 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично сочуван Pixel 6 Pro, без ни една гребнатинка никаде. Го продавам ради тоа што купив Pixel 8 Pro. Хидрогел на екранот и неколку маски доагаат со телефонот.

Информации

Автор
Gronk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
201

Повеќе огласи од Gronk

На врв Дно