Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D.P.R

Google Pixel 6 Pro Stormy Black 12/128 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам користен Google Pixel 6 Pro, телефонот е користен само 3 месеци, доаѓа без полнач и кутија. Телефонот е 100% исправен и нема никакви проблеми и физички забелешки. Можна е проба на лице место во кое било време.

Информации

Автор
D.P.R
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
161
На врв Дно