Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D

Google Pixel 6, Google Pixel buds A-series, Samsung Galaxy watch 4 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Би сакал да се проценат, па потоа ќе одат и на продажба:
1. Google Pixel 6, црна боја, купен од член на форумов. Физички одлично зачуван, доаѓа фул со кутијата и оригинал Bellroy кожна футрола, исто црна на боја.
2. Google Pixel buds A-series, купени од германија јануари месец... Јас сум единствен што ги користел, физички се во одлична состојба.
3. Samsung Galaxy Watch 4 44mm, црна боја, користен околу 2 месеци единствено од мене, физички во одлична состојба. Добиен е како подарок со акцијата која самсунг ја спроведуваше за купување на с21фе. Комплетната кутија слњдува со него.

Би дал предност на проценкинод членови на форумот па потоа ќе оформам цена и ќе одат на продажба.

Информации

Автор
darko_spiroski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
711

Повеќе огласи од darko_spiroski

На врв Дно