Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Google Pixel 6 + Caseology маска

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Pixel 6 (8GB, 128 GB) + Caseology маска. Заштитното стакло позади кај камерите е скршено и камерата јавува артефакти, инаку се друго е целосно функционално. Доаѓа со Calyx OS ROM инсталирано, по желба може да се врати на stock Google ROM.

Информации

Автор
coki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
121

Повеќе огласи од coki

На врв Дно