Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено Голема понуда на лаптопи Apple Macbook M1, Dell Latitude. Супер понуди

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
199 €
Истекува

Опис

Гаранција
 1. Да
Супер понуда на бизнис класа на лаптопи. Состојба, одлично сочувани.

1. Apple Macbook Pro 13 Late 2011 (1 парче)

Intel Core i5 2.4 GHz
4GB 1333 MHz
macOS High Sierra
Оригинал полнач
Healt information
Cycle Count: 1047
Condition: Normal

Викенд Цена 199 евра


2. Dell latitude bussines ( 3 парчиња) (без траги на користење) ПРОДАДЕНИ

Intel core i5 8 gen.
16GB DDR4
1TB SSD
14" Full HD 1920x1080 IPS
Батерија 98.5%

Цена X

3. Dell XPS 13 (1 парче) без траги на користење ПРОДАДЕНО

- Во кутија

Intel core i7 8 gen
16Gb ddr4
500Gb SSD
13" full HD IPS
Батерија 97.4%

Цена X

4. Macbook Air M1 ( 3 парчиња) 2 слободни

 • Без траги на користење
 • Гаранција,
 • Кутија,
 • 98-99% батерии
 • 87 до 104 циклуси


Викенд цена 730 евра.

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
664
На врв Дно