Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Голем избор на лаптопи Intel Core i5 10 и 11 генерација. Нови и користени. Супер цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
На продажба нови и користени лаптопи. Сите лаптопи се со гаранција

Intel Core i5 генерација 10 и 11

Користени лаптопи

1. Dell Inspiron 3593 ( гаранција 3 месеци)

Intel Core i5 10 gen
8gb ddr4
256GB nvme SSD
Intel UHD
15.6 Full HD

Цена 17990 денари

2. Аcer A315-58 ( стари 6 месеци) без траги на користење, со гаранција

Intel Core i5 11 gen
8gb ddr4
512GB nvme SSD
повеќе инфо на:

Цена 20690 денари

3. Dell Vostro 3500 (стари 10 месеци) без траги на користење, со гаранција


Intel Core i5 11 gen
8gb ddr4
256GB nvme SSD
4CELL 38WH Battery
Nvidia Ge Force MX330 2GB ddr5
15.6 FHD IPS

Цена 23990 ден

4. Dell Vostro 3510 ( Стари 1 месец) без траги на користење, со гаранција

Intel Core i5 11 gen
8gb ddr4
256GB nvme SSD
Intel UHD
3CELL Battery
15.6 FHD WVA
повеќе инфо на

Цена 26.990 ден


Понуда на нови лаптопи со 3 години гаранција

1. Dell 3511 ( 1 парче)


Intel Core i5 11 gen
8gb ddr4
256GB nvme SSD
Intel UHD
3CELL Battery
15.6 FHD

Цена 26990 ден


2. Dell Vostro 3510 (1 парче)


Intel Core i5 11 gen
8gb ddr4
512GB nvme SSD
Intel UHD
3CELL Battery
15.6 FHD IPS

Цена 27990 денари

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1172
На врв Дно