Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Продадено Glorious Model O (Matte White)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gloriousgaming.com/products/glorious-model-o-white
Се продава маус Glorious Model O (Matte White) 67 грама. Маусот е одлично козметички сочуван без гребнатини и оштетувања, редовно прочистуван, користен е околу 2 години, следи со кутијата и сите пропратни делови што одат во кутијата освен стикерите.

Цена : 2300 денари.

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
878

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно