Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Gjirafa50.mk Добри зделки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
17.660 ден.
Истекува

Опис

Продавам неколку НОВИ неотпакувани производи, набавени од gjirafa50 поради љубопитност, но за жал не им најдов примена, па џабе ми фаќаат простор.
Anyways:
Logitech Desk Mat Studio (Mid Grey) - 790 денари
Logitech G502 Hero - 1890 денари
Razer DeathAdder v2 Mini - 1290 денари
Alienware AW2521HFA - 13690 денари

Без карго, без замени.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
783

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно