Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Gigabyte RTX2070 Super Windforce OC 3X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1099

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно