Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gigabyte RTX 3060 Gaming 12GB OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам одлично сочувани графички картички Gigabyte RTX 3060 Gaming 12GB OC користени 6 месеци во играчница каде не се пушти, со преостаната гаранција од 18 месеци.

Цена, фиксна: 17500 денари парче
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98 и bristlebac

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
643

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно