Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N166SOC-6GD#kf
Се продава GeForce® GTX 1660 SUPER™ OC 6G во одлична состојба, користена за гејминг.
Може проверка на лице место, не праќам по карго.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
457

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно