Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vektor666

Продадено Gigabyte GTX 1070Ti Gaming 8G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N107TGAMING-8GD#kf
Продавам Gigabyte GTX 1070Ti Gaming 8G Користена само за гејминг, следува без кутија.
Локација: Кавадарци, може да се тестира во секое време.
Цена: 7000 денари

Информации

Автор
Vektor666
Поднесена
Последна промена
Прегледи
305

Повеќе огласи од Vektor666

На врв Дно