Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N105TWF2OC-4GD#kf
Се продава картата, купена од Анхоч пред мислам 4 години. Редовно чистена, користена за офис и чат пат Warzone.
Сликата е директ од ПЦ, ако треба ке ја извадам да видите подобра слика.

Состојба одлична, без никакви проблеми со температури и кулери.

Добивате со кутија како што е купена.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
474

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно