Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gigabyte Gaming PC: Ryzen 5 5600, 32GB DDR4, RX6700XT 12GB, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
46.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка

MB: Gigabyte Aorus Elite B450
CPU: AMD Ryzen 5 5600
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB(2x16GB) DDR4-3200 CL16
VGA: Gigabyte RX6700XT Aorus Elite 12GB OC - половна, перфектна сосотојба
SSD: Samsung 980 1TB
Case: Xigmatek Lux S, 4 x 120mm ARGB fans
PSU: Deepcool PF750 750W 80+

Гаранција 3 месеци на графичка картичка, 2 години на останатото.
Цена, фиксна: 46000 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
60

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно