Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Gigabyte Gaming OC RTX 3070

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половна Gigabyte Gaming OC RTX 3070.
Стара е 2 години и 6 месеци. Ја купив во Анхоч (поседувам документ од купопродажбата).
Не е користена за мајнинг ни секунда, не е ни гејмана многу. Непушачи сме дома.
Состојбата е 10/10, никакви забелешки нема.
Не е отворана, чистена нит нешто е променувано, се е фабрички.
Имам кутија и се пропратно со неа.
Се продава поради апгрејд.

Цена: 22.000 денари
Локација: Скопје - Тафталиџе

Карго: Не би.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
456

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно