Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Gigabyte G32QC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
16.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам максимално сочуван монитор, без знаци на користење, гребнатини на пластика, екран или мртви пиксели. Следува со оргинална кутија и преостаната писмена гаранција околу годинаиполовина.
https://www.anhoch.com/product/5998...f_QzMQpBSuqKVxbjl3NkI_enlZh7xYz3FvtrOg-pVQ-IY
Карго не би го пратил поради многу причини:)

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
149

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно