Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gigabyte B660 GAMING X DDR4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно