Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gigabyte B450M DS3H v2 + Ryzen 3 3100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава комплет мб +цпу.
Мб гаранција до Ноември 2023(Анхоч) , цпу до Март 2023(Сет).
Кутија, сток кулер и се пропратно.

Комплетно исправно се, без проблеми.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
478

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно