Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delta111

GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
480 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
Delta111
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
770

Повеќе огласи од Delta111

На врв Дно