Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TAORUS-11GD#kf
Се бара проценка на графичка карта Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X, домаќински чувана. Никогаш копана. Купена од Анхоч 2018.
Продажбата би претпочитувал да се изврши во Скопје и по можност да бидам присутен на нејзиното монтирање. Исто така, инсистирам на stress test одма кога ќе биде монтирана.
Гаранција (враќање пари) во рок од 60 дена од денот на продажба, во случај на БИЛО КАКОВ ПРОБЛЕМ.

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Последна промена
Прегледи
891

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно