Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jokerski

Gigabyte Aorus 850w нови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Power-Supply/GP-AP850GM#kf
Момци,

Продавам Gigabyte Aorus 850w нови, во целофан, со преостаната гаранција над 6 месеци. 3 ком
075 436 513

Цена 6500

Информации

Автор
Jokerski
Поднесена
Последна промена
Прегледи
653
На врв Дно