Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

GIGABYTE 750GM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Користено околу 2 месеци, го чувам за мене за резерва ми седи во фиока долго време
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
415

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно