Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Gigabyte 1660 6gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Цена 9000мкд
Утре во текот на ноќта ќе имам повеќе време да направам и стрес тест на фурмарк.

Контакт ПП или 077 638 126, без ценкање ве молам.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
258

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно