Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nikigo

Gigabyte 1070 G1 Gaming 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава графичката од насловот. Купена е од форумов пред 3 години и не сум ја користел за копање. Сменета е паста arctic mx4 и нови термални падови пред 7 дена.

Информации

Автор
nikigo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од nikigo

На врв Дно