Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bogdan.j

Гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Доколку има некој гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти за продавање пишете. Исто така картичката треба да биде со low profile bracket.

Пребарав низ нашиве продавници ништо нема.

Информации

Автор
bogdan.j
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
222

Повеќе огласи од bogdan.j

На врв Дно