Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Купено GigaBit 4/8 port switch

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Ми треба 4/8 портен GigaBit switch. Никакви посебни барања, освен да е функционален.

Понудете тука или ПП.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
834

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно