Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Gembird 550W ATX/BTX PSU

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Ispravno, funkcionira naj normalno. Iscisteno spremno za koristenje.

Kontakt 075/795-204

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно