Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Гејминг тастатури, глувчиња и слушалки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба:

1) Нова Anne pro 2 = 6000 денари
2) Kingston HyperX Alloy FPS Pro = 2000 денари
3) Razer Viper Ultimate Wireless = 3000 денари
4) Logitech G305 Wireless White = 1500 денари
5) Asus TUF M5 = 700 денари
6) Steel Series Arctis 3 = 2500 денари
7) Beats EP (уклучени само еднаш) = 2000 денари

20220217_100025.jpg 20220217_100001.jpg 20220217_080632.jpg 20220217_080704.jpg 20220217_080806.jpg 20220217_080834.jpg 20220217_080846.jpg


Сите се во безпрекорна состојба без никакви знаци на користење, некои ствари имаат сеуште гаранција. Сите се со комплетни пакувања

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
403

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно