Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Гејминг конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Power box atx kukjiste
480watt hero psurealpower
I7 8700k 5.0ghz
Rog strix z390f gaming
Kuler master 212 evo cooler
4x8 kingston fury ram 2666mhz
480gb ssd od kingston
Gigabyte rtx 2060 6gb oc
2x120 cooler master fan

Ке ве молам за проценка

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
344

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно